Gürkan Bilgisu


Kişisel Ağ Günlüğü

"Eylül 2017" Tarihli Yazılar

22 Eylül 2017
Samsung Galaxy Tab A6 Tablet İnceleme-SM-P580

samsung-galaxy-tab-a6-tablet-inceleme
22 Eylül 2017 İncelemeler 0 Okunma Yorum Yok

Samsung Galaxy Tab A6 Tablet inceleme ve değerlendirmesi yapacağım yeni bir teknoloji yazısından merhaba. Uygun fiyata performanslı ve kalemli bir tablet satın almak isteyenlerin değerlendirebileceği bir ürün olan Sm-P580 model Samsung Galaxy Tab A6 2016 yılının 2. çeyreğinde Samsung tarafından satışa sunulan bir cihaz. Tabletin teknik özellikleri ile inceleme ve değerlendirme yazıma başlamak istiyorum:

[…]

17 Eylül 2017
Ahmet Yesevi Üniversitesi Yüksek Lisans-Tezsiz

ahmet-yesevi-universitesi-yuksek-lisans
17 Eylül 2017 Eğitim 0 Okunma Yorum Yok

Ahmet Yesevi Üniversitesi tezsiz yüksek lisans programları, ücretleri ve başvuru şartları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve uzaktan eğitim yoluyla yüksek lisans yapmayı düşünen üniversite mezunları için kendi deneyimlerinden yola çıkarak bir rehber yazısı oluşturmak istedim. Ahmet Yesevi Üniversitesi ne zaman kuruldu, vizyonu ve misyonu nedir? Kuruluş süreci ve tarihçesi ile yazıya başlayalım:

[…]

16 Eylül 2017
Sosyal Medya Dili ve Saygı

sosyal-medya-dili-saygi
16 Eylül 2017 Karaladıklarım 0 Okunma Yorum Yok

Sosyal medya, sosyal medyada kullanılan dil ve saygı kavramı üzerine bir blog yazısı yazmak uzun zamandır istediğim bir şeydi. Sosyal medyayı seven ve etkin kullanan bir birey olarak geçmişe nazaran günümüzde artık sosyal medya ve oradaki insancıkların müthiş bir yozlaşı çöküşü içerisinde olduklarını görünce böyle bir yazı yazmak istedim.

[…]

10 Eylül 2017
Otobüs Firmaları ve Rahat Yolculuk

otobobus-firmalari-rahat-yolculuk
10 Eylül 2017 İncelemeler 0 Okunma Yorum Yok

Hangi otobüs firması en iyi, hangi otobüs firmaları rahat, güvenli ve teknolojik gibi sorular kara seyahati yapacak yolcuların Türkiye’de sıkça sorduğu soruların başında gelmekte. Ülkemizde otobüs firmaları arasında rekabet gün geçtikçe artmakta. Çeşitli otobüs firmaları müşterilerini memnun etmek, rahat ettirmek adına hem kampanyalar düzenliyor hem de otobüslerin imkânlarını geliştirmeye çalışıyor. Otobüslerdeki 2+1 koltuklar, otobüste tuvalet hizmeti, otobüste koltukların yanlarına prizler konulması, geniş koltuk aralıkları gibi opsiyonlarla müşteriyi kendilerine çekmeye çalışıyorlar. Ben de bugüne dek otobüs yolcuklarım sırasında kullandığım otobüs firmalarının en iyisi hangisi, en rahatı hangisi onları değerlendiren bir blog yazısı yazmak istedim.

[…]

05 Eylül 2017
Ayvalık’ta Gezilecek Yerler-Seyahatname

5 Eylül 2017 Gezi Yazıları 0 Okunma Yorum Yok

Ayvalık’ta gezilecek yerler, yapılacaklar, yemek yenecek mekânlar neler merak edenler için kendi deneyimlerimden oluşan seyahat içerikli blog yazımla yeniden karşınızdayım. Ege bölgemizde yer alan Balıkesir’e bağlı güzel ve şirin bir tatil beldesi olan Ayvalık gerçekten herkesin gidip görmesi gereken bir yer. Kendine has sokakları, güleryüzlü insanları, muhteşem doğası, denizi ve daha pek çok özelliği ile burası başlı başına bir cennet. Ayvalık’a nasıl gidilir merak edenler için Ayvalık Haritası aşağıda yer alıyor haritayı inceleyip yol tarifi alabilirsiniz.

[…]

Copyright © 2017. Tüm hakları saklıdır.